Type and press Enter.

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Hakkımızda

COFFEE MUNCH

London 2010

Coffee Munch 2010 yılında Sertifikalı Kahve Uzmanı ve Barista Eğitmeni olan Yağız AKINCI tarafından; nitelikli kahveyi araştıran, tedarik eden ve en taze haliyle sizlerle buluşturan bir kahve markası olma amacıyla gıda sektöründeki 20 yıllık tecrübesini kullanarak Londra’da kuruldu.

Sertifikalı jürilerin tadım notları verdiği kahvelerimiz, Melvyn JACOBS tarafından formüle edilmiş olup, hem sütlü hem de sade kahvelerde aradığımız lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.

Everything we do is a matter of
heart, body and soul.

FELSEFEMİZ

En Uzun
Lezzet Yolculuğu

Kahvelerimiz çiftliklerinden yola çıktıktan sonra olabildiğince az yolculuk yapmasını sağlamak için özel tedarikçilerden satın alıyoruz. Dünyanın değişik bölgelerinden (Brezilya, Kolombiya, Hindistan) getirttiğimiz kahve çekirdeklerini Türk insanının damak tadına uygun harmanlıyor, kavuruyor, öğütüyor ve paketliyoruz.
Tüm kahvelerimiz haftalık olarak taze kavruluyor, dinlendiriliyor ve siparişleriniz için hazırlanıyor.

BİR ÇEKİRDEK HİKÂYESİ

Her şey bir çekirdekle başladı!

Herbir kahve çekirdeğinin bile bir hikayesinin olduğunu düşünüyor, mükemmel kahvenin hikâyesine sizleri de ortak etmek ve en iyi kahveyi siz değerli tüketicilerimizle buluşturmak için çalışıyoruz.
Çekirdek kahve ve öğütülmüş kahve çeşitlerimizi sizlere farklı ebatlar ve en iyi fiyatlarla buluşturuyoruz.

VİZYONUMUZ

Bakış Açımız

Sürekli iyileştirme anlayışıyla vizyonumuzu genişletmeye devam ediyoruz. Uluslararası fuarlara ve konferanslara katılarak kahve trendlerini yakından takip ediyoruz.
Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile güvenli ödeme alt yapısını veya Havale/EFT seçeneklerini kullanabilirsiniz. Siparişlerinizin; maksimum 3 iş gününde kargoda olacağını bildirmek isteriz.