Type and press Enter.

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Değişim ve İade Politikası

Sipariş edilen ürünler stok durumuna bağlı olarak en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MNG Kargo’ya verilecektir.

İade koşullarınız nelerdir?

İade işleminizin yapılabilmesi için Ürün/ürünlerin; faturası,orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir.

Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen E-Arşiv faturanızın yanında gönderilen iade formunun eksiksiz bir şekilde doldurulmuş olması gerekmektedir.

İade süremiz 14 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır. Satın alınan ürünlerde iade yapılabilir eğer stoğu mevcut ise değişim yapılabilmektedir.

Ürün İade Aşamaları Nelerdir?

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için siparişinizle birlikte gönderilen E-Arşiv faturanızın yanında gönderilen İade formunun eksiksiz bir şekilde doldurulup, tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

İade ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza ve ya kartınıza iade edilecektir.

*Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, COFFEE MUNCH tarafından iade alınmayacaktır.

Online Mağazanızdan Satın Alınan Ürünlerin İade Süresi Kaç Gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren ”on dört ”(14) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Neden sadece ilk 14 gün içinde iade kabul ediliyor?

Tüketici Kanunu’nda yer alan Sebep Göstermeden Cayma Hakkı, ürünü teslim aldığınız tarihten sonraki ilk 14 günlük süreyi içeriyor. Satın almış olduğunuz ürünü bu süre içerisinde iade edebilirsiniz.

Mağazalarından iade/değişim yapabilir miyim?

İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürün/ürünleri sadece Internet mağazamıza iadesi kabul edilmektedir.